Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Bużyska - Oferty sprzedaży nieruchomości

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

135 000 zł3 300 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa (własny, szeroki dostęp do rzeki), leśna działka rekreacyjna o powierzchni 3300 m , położona w urokliwej miejscowości Bużyska (gmina Korczew), tuż naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka Wyrąb

Wyrąb(Bużyska + 24 km)

200 000 zł3 035 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na Wyrębie k. Sokołowa Podlaskiego o powierzchni 3035 m2 przy drodze asfaltowej. Wymiary ok. 75x40 m. Media w drodze: woda, prąd, gaz. Odległość od Sokołowa Podl. 3 km - przy trasie.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł13 037 m² 110,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży teren inwestycyjny w ciekawej zachodnio - północnej części miasta Łosice przy ul. Kopernika 14 Nieruchomość na którą składa się 11 działek tworząc razem działkę.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł4 300 m² 13,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działki nad Bugiem | Podlasie - Mężenin, gmina Platerów Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży : dwie działki o łącznej powierzchni 0,43 ha, położone.

Szczegóły ogłoszenia

131 880 zł942 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek zlokalizowanych w miejscowości Karlusin zaledwie około pół kilometra od granicy Sokołowa Podlaskiego! Poniżej przedstawiamy numery geodezyjne.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł1 100 m² 93,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 306 m²

Na sprzedaż: zakład stolarski z suszarnią, dużą działką przemysłową i stałym dochodem z dzierżawy Wiercień Duży, woj. podlaskie Oferujemy do sprzedaży zakład stolarski.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł2 600 m² 40,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 2600 m , położona w malowniczej i spokojnej okolicy w miejscowości Mierzwice-Kolonia. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł48 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta sprzedaży mieszkania położonego w spokojnym miasteczku Siemiatycze. Mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu w 4 piętrowym bloku na 2 piętrze. Blok jest po termomodernizacji więc.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Siemiatycze(Bużyska + 16 km)

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Polecam przestronne 3-y pokojowe mieszkanie o pow. 60m2, znajdujące się na II piętrze w docieplonym, budynku, przy ul. Wysokiej w Siemiatyczach. Mieszkanie zostało odświeżone, pomalowano.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Sytki

Sytki(Bużyska + 8 km)

200 000 zł60 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Drewniany dom do remontu oraz zabudowania gospodarcze. Wszystko położone na na dużej zadrzewionej działce położonej na obrzeżach spokojnej wsi w gminie Drohiczyn. Działka o powierzchni ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Olędy

Olędy(Bużyska + 18 km)

90 000 zł36 400 m² 2,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 3,64 ha, położona w miejscowości Olędy, gmina Mordy. Informacje podstawowe: powierzchnia: 3,64 ha Jeden zwarty kompleks Regularny dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Bużyska

Bużyska,mazowieckie

32 400 zł3 600 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka nr 60 (obręb 0001) położona w miejscowości Bużyska gmina Korczew powiat siedlecki o powierzchni 0,36 hektara. Działka sucha z zadrzewieniami o wymiarach 95 x 38m, leży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Bużyska

Bużyska,mazowieckie

129 500 zł25 900 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka położona w pięknej okolicy w pobliżu rzeki Bug.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bużyska

Bużyska,mazowieckie

225 000 zł72 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 513 m²

Siedlisko - dom mieszkalny (kuchnia + 3 izby) kuchnia opalana drewnem + kuchenka gazowa na butle , lodówka. + budynek gospodarczy murowany nieotynkowany , kryty papą .Wydzielona łazienka z bieżącą.